Študentská podpora - Buddy systém UNIZA

Buddy systém UNIZA je určený pre uchádzačov a študentov UNIZA.

Buddies sú dobrovoľníci z radov študentov UNIZA, ktorí poskytujú podporu a pomoc pre študentov v oblasti adaptácie na univerzitné prostredie a v oblasti podpory duševného zdravia – online aj v osobnom kontakte. Naši študenti, buddies, poskytujú informácie (škola, štúdium, dobrovoľnícke organizácie ...) a pomáhajú orientovať sa pri riešení vašich výziev.

V čom je buddy nápomocný?

·  Poskytuje informácie o štúdiu a sprostredkuje kontakty na rôzne univerzitné zdroje pomoci,

·  podporuje počas náročných období, ktoré súvisia so školou (napr. skúškové obdobie, zápočty, dištančná výučba, znížená motivácia k učeniu …),

·  poskytuje informácie o dôležitých univerzitných štruktúrach,

·  pomáha orientovať sa v informačných zdrojoch univerzity (web, sociálne siete …) a v jej priestoroch ...

Potrebuješ buddyho?

Tak vyplň kontaktný formulár alebo kontaktuj našich buddies e-mailom (buddies pre jednotlivé študijné programy na FBI UNIZA):

·  Krízový manažment sov-xz.uryc@havmn.fx

·  Bezpečnostný manažment sov-oz.uryc@havmn.fx

·  Záchranné služby sov-mf.uryc@havmn.fx

Chceš sa stať aj ty buddym?

Tak vyplň prihlasovací formulár a náš tím PKC UNIZA ťa bude kontaktovať.

Viac informácií o podpore študentov, kariérnom poradenstve, workshopoch ... nájdeš na webe PKC UNIZA alebo Instagrame@pkc.uniza .

Informácia o spracúvaní osobných údajov, GDPR