Letná škola Záchranárik

Milé deti, vážení rodičia,

Fakulta bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline si pre Vás v dňoch 1. – 4. júla 2019 pripravila

 

1. ročník Letnej školy Záchranárik.

 

Ak sa chceš stať na jeden deň hasičom, záchranárom, detektívom či policajtom tak neváhaj a prihlás sa na náš letný tábor.

Čaká ťa množstvo zážitkov, a dobrodružstiev a nových kamarátstiev, na ktoré nikdy nezabudneš.

Spoznáš prácu hasičov, naučíš sa ako predchádzať vzniku požiaru, zistíš ako chytiť zlodeja, naučíš sa pracovať s mapou, budeš vedieť ošetriť malé rany a naučíš sa mnoho ďalších užitočných vecí.

 


 

 

Letná škola je určená pre deti od 6 do 12 rokov.

Cena za 1 dieťa je 70 €, pri prihlásení 2 až troch detí je cena za každé ďalšie dieťa 60 €.

V poplatku je zahrnutá strava, občerstvenie, ceny na súťaže a pomôcky.

Letná škola prebieha každý deň od 8:00 do 15:00 hod.

 


 

Zaregistruj sa na náš letný tábor TU

Na zaregistrovanú e-mailovú adresu od nás dostaneš potvrdenie registrácie a ďalšie pokyny k platbe. Presný program podujatia bude upresnený. Registruj sa, kým je čas, počet detí je obmedzený! :-)

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať na yrganfxbyn@sov.havmn.fx

 


 

Kým sa u nás staneš?

 

Staň sa hasičom

Vieš čo všetko robí hasič? U nás sa to dozvieš. Budeš vedieť rozoznať a použiť hasiace prístroje na hasenie malých požiarov. Ukážeme ti, čo všetko majú v aute hasiči, keď idú na zásah, môžeš sa zapojiť do súťaže „Detský železný hasič“ a mnohé ďalšie vedomostné a zábavné aktivity. 

 

Staň sa detektívom

Dokážeš chytiť zlodeja? S našou pomocou to nebude najmenší problém! Uvidíš ako funguje kamerový systém, dokážeš nájsť odtlačky prstov, naučíš sa strieľať na terč a mnoho ďalších vecí, ktoré využívajú pri svojej práci detektívi a policajti. Popri tom sa naučíš aj základné pravidlá cestnej premávky, aby si vedel bezpečne jazdiť na kolobežke či na bicykli.

  

Staň sa záchranárom 

Dokážeš ošetriť kamaráta, ktorý spadol z bicykla? S našou pomocou zvládneš poskytnúť prvú pomoc aj pri uštipnutí hmyzom, uhryznutí psom, popálenine, bolesti brucha, či zubov. Ukážeme ti, aké prístroje a pomôcky majú záchranári v sanitke.

 

Staň sa skautíkom

Vieš rozoznať varovné signály a použiť ochrannú masku? My ťa to naučíme. Budeš vedieť, ako volať na tiesňovú linku, čo si zbaliť na výlet do prírody, ako sa zorientovať v mape… a to všetko zvládneš formou zábavných hier a súťaží.

 


 

Pokyny k platbe

Číslo účtu: SK30 8180 0000 0070 0026 9933

Variabilný symbol: 1472019

Do poznámky uviesť meno dieťaťa

 


 

plagat 2019

 


0
študentov
0
učiteľov
0
absolventov

Partneri FBI